Je kan nog zo’n mooi product, dienst of merk hebben, maar wanneer je niet communiceert wordt het niets.

Visie

In vijf jaar tijd kwamen er volgens het CBS 300.000 bedrijven bij en steeg het aantal communicatie-impulsen van 3.000 naar 5.000 per dag. De kans dat jouw boodschap aankomt neemt dus af, evenals de impact en geloofwaardigheid hiervan.

Wat dan? Wees betekenisvol, voeg waarden toe en maak zo echte verbinding met de “consumens” en de mens opdrachtgever. Denk niet in doelgroepen maar in mensen. Geen B2B of B2C, maar P2P (People to People). Vanuit die gedachte verzorgen wij merkactivatie, promotionele artikelen, marketing service en bieden wij ondersteuning bij de uitvoering van marketing en communicatie projecten met oog voor de wereld om ons heen. Wil je meer weten of heb je een vraag?

Hokra pand
Hokra balie
Hokra Kantine
Mederwerker Martin

Martin de Winter

Algemeen Directeur / Partner
T. 0183 – 58 74 02
mdwinter@hokra.nl

Mederwerker Jantina

Jantina Leeuwis

Sr. Accountmanager / Partner
T. 0183 – 58 74 03
jleeuwis@hokra.nl

Mederwerker Ankie

Ankie Crielaard

Adjunct Directeur / Partner
T. 0183 – 58 74 09
acrielaard@hokra.nl

Mederwerker Karlijn

Karlijn Kieneker

Adviseur / Directeur Hokra Overijssel
M. 06 – 282 742 87
kkieneker@hokra.nl

Mederwerker Patricia

Patricia Kuil

Sr. Projectmanager
T. 0183 – 58 74 18
pkuil@hokra.nl

Mederwerker Carla

Carla van Dijk

Projectmanager
T. 0183 – 58 74 04
cvdijk@hokra.nl

Martin de Winter

Algemeen Directeur / Partner
T. 0183 – 58 74 02
mdwinter@hokra.nl

Jantina Leeuwis

Sr. Accountmanager / Partner
T. 0183 – 58 74 03
jleeuwis@hokra.nl

Ankie Crielaard

Adjunct Directeur / Partner
T. 0183 – 58 74 09
acrielaard@hokra.nl

Karlijn Kieneker

Adviseur / Directeur Hokra Overijssel
M. 06 – 282 742 87
kkieneker@hokra.nl

Patricia Kuil

Sr. Projectmanager
T. 0183 – 58 74 18
pkuil@hokra.nl

Carla van Dijk

Projectmanager
T. 0183 – 58 74 04
cvdijk@hokra.nl

Sander Barendregt

Projectmanager
T. 0183 – 58 74 05
sbarendregt@hokra.nl

Daan van Dijk

Ontwerper / DTP-er
T. 0183 – 58 74 16
dvandijk@hokra.nl

Namalee Donker

Projectmanager / Marketing Services
T. 0183 – 58 74 10
ndonker@hokra.nl

Loes Doeland

Marketing Services
T. 0183 – 58 74 14
services@hokra.nl

Liesbeth van Waas

Marketing Services
T. 0183 – 58 74 14
services@hokra.nl

Trudie Groen

Marketing Services
T. 0183 – 58 74 14
services@hokra.nl

Marjan Muilwijk

Controller
T. 0183 – 58 74 11
mmuilwijk@hokra.nl

Annet Blokland

Receptioniste / Telefoniste
T. 0183 – 58 74 00
ablokland@hokra.nl

Margriet van Meerkerk

Administratief medewerker
T. 0183 – 58 74 11
mvmeerkerk@hokra.nl

Martijn Puper

Warehouse manager
T. 0183 – 58 74 07
mpuper@hokra.nl

Mark de Lange

Warehouse medewerker
T. 0183 – 58 74 07
info@hokra.nl

Kwaliteit

Kwaliteit betekent voor ons voldoen aan de verwachtingen van onze opdrachtgever en andere belanghebbende. Dit geldt niet alleen voor de kwaliteit van de producten en diensten die wij leveren, maar ook voor de kwaliteit van onze organisatie, het resultaat van ons werk en duurzaamheid. Onze aanpak leidt tot 9 zekerheden: 

  1. Wij dragen bij aan de doelstellingen van onze klant
  2. Wij leveren tegen marktconforme prijzen
  3. Wij werken conform ISO 9001 normering en zijn ISO 140001 gecertificeerd
  4. Wij leveren op aanvraag testrapporten van producties van promotionele artikelen
  5. Wij ondernemen maatschappelijk verantwoord, dragen dit actief uit en kijken kritisch naar wat we produceren
  6. Wij dragen een deel van de winst af aan een goed doel en zetten ons in voor fondswerving
  7. Wij geven inzicht in resultaat en onderbouwen dit
  8. Wij zijn bereikbaar en communiceren transparant
  9. Wij doen wat we zeggen

Bij producties buiten de EU worden de productrichtlijnen getoetst, gecontroleerd en getest op milieu- en consumentenveiligheid. Om dit uit te voeren werken wij nauw samen met SGS. Zij voeren kwaliteitsinspecties uit in laboratoriums, maar ook wereldwijd op diverse productielocaties.

Kwaliteit

WAT DOEN WIJ?

Merkactivatie
Kwekkeboom Oven Black Angus mailing
Promotionele artikelen
BAM kubusklokken
Marketing service
Exil Abonnee site
Marcom ondersteuning
Jean Paul Guiltier pop-up store