Je kan nog zo’n mooi product, dienst of merk hebben, maar wanneer je niet communiceert wordt het niets.

Mens en merk samenbrengen

Hokra is een fullservice-bureau voor promotionele communicatie. Je kunt bij ons terecht voor opvallende merkactivatie, creatieve promotionele artikelen, effectieve marketingservice en alles wat daarmee samenhangt. Een bijzonder bureau dat nét op een andere manier denkt. Snapt dat het naast goede ideeën juist gaat om perfecte uitvoering, het doel in het vizier houdt en oog heeft voor de wereld om ons heen. Met een compleet pakket waar je wat aan hebt; van (de)briefing, strategie en concept tot realisatie, resultaatmeting en evaluatie.

Onze ervaring heeft ons gebracht waar we nu zijn. Een innovatief bureau met sterke handen en gedachten, een netwerk waar we de wereld mee kunnen veroveren. Vol passie, creativiteit en enthousiasme zijn we altijd op zoek naar manieren om jouw merk op een creatieve manier onder de aandacht te brengen. Want wij brengen merk en mens écht samen. En dat is in een wereld waarbij het aantal communicatie-impulsen stijgt, best bijzonder. 

Hokra balie

Go big (or go home)

Het beste in onszelf én het project naar boven halen, daar doen we veel voor. We zijn strebers, in ieder zit een Pietje Precies en krijgen allen een boost van het leveren van kwaliteit. Opsmuk, bravoure en prietpraat, dat is niet zo ons ding. We voldoen gewoon graag aan de verwachtingen; niet alleen voor de kwaliteit van de producten en diensten die we leveren, maar ook voor de kwaliteit van onze organisatie, het resultaat van ons werk en duurzaamheid. De lat leggen we hoog – dat weten we -, maar van uitdagingen krijgen we energie. 

Wie goed doet, goed ontmoet

Wanneer je zegt dat je graag zorgdraagt voor de wereld om je heen, moet je dit niet alleen waar maken met betrekking tot duurzaamheid. Daarom steunen we een goed doel dat ons past: Stichting Hulphond. Een goed doel dat op een andere manier tegen bepaalde fysieke en geestelijke vragen aankijkt. Hierdoor bieden zij oplossingen die mensenlevens verandert.

Kijk gerust eens op www.hulphond.nl. 

Hulphond artikelen

Medewerkers

Martin de Winter

Algemeen Directeur / Partner
T. 0183 – 58 74 02
mdwinter@hokra.nl

Jantina Leeuwis

Sr. Accountmanager / Partner
T. 0183 – 58 74 03
jleeuwis@hokra.nl

Ankie Crielaard

Adjunct Directeur / Partner
T. 0183 – 58 74 09
acrielaard@hokra.nl

Karlijn Kieneker

Adviseur / Directeur Hokra Overijssel
M. 06 – 282 742 87
kkieneker@hokra.nl

Arjan Adriaanse

Sr. Accountmanager
T. 06 – 291 783 82
aadriaanse@hokra.nl

Patricia Kroeze

Sr. Projectmanager
T. 0183 – 58 74 18
pkroeze@hokra.nl

Carla van Dijk

Projectmanager
T. 0183 – 58 74 04
cvdijk@hokra.nl

Sander Barendregt

Projectmanager
T. 0183 – 58 74 05
sbarendregt@hokra.nl

Daan van Dijk

Ontwerper / DTP-er
T. 0183 – 58 74 16
dvandijk@hokra.nl

Namalee Donker

Projectmanager / Marketing Services
T. 0183 – 58 74 10
ndonker@hokra.nl

Loes Doeland

Marketing Services
T. 0183 – 58 74 14
services@hokra.nl

Liesbeth van Waas

Marketing Services
T. 0183 – 58 74 14
services@hokra.nl

Trudie Groen

Marketing Services
T. 0183 – 58 74 14
services@hokra.nl

Marjan Muilwijk

Controller
T. 0183 – 58 74 11
mmuilwijk@hokra.nl

Annet Blokland

Receptioniste / Telefoniste
T. 0183 – 58 74 00
ablokland@hokra.nl

Margriet van Meerkerk

Administratief medewerker
T. 0183 – 58 74 11
mvmeerkerk@hokra.nl

Martijn Puper

Warehouse manager
T. 0183 – 58 74 07
mpuper@hokra.nl

Mark de Lange

Warehouse medewerker
T. 0183 – 58 74 07
info@hokra.nl

Meer weten?

Neem gerust contact op of vul ons contactformulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Martin

Martin de Winter
Algemeen Directeur / Partner

t. 0183 – 58 74 02
mdwinter@hokra.nl

Jantina

Jantina Leeuwis
Sr. Accountmanager / Partner

t. 0183 – 58 74 03
jleeuwis@hokra.nl

Karlijn

Karlijn Kieneker
Adviseur / Directeur Hokra Overijssel

m. 06 – 282 742 87
kkieneker@hokra.nl