Martin de Winter

Director / Partner
T. 0183 – 58 74 02
mdwinter@hokra.nl

Jantina Leeuwis

Sr. Account manager / Partner
T. 0183 – 58 74 03
jleeuwis@hokra.nl

Ankie Crielaard

Deputy director / Partner
T. 0183 – 58 74 09
acrielaard@hokra.nl

Karlijn Kieneker-Sjardijn

Consultatnt / General manager Hokra Overijssel
M. 06 – 282 742 87
kkieneker@hokra.nl

Patricia Kuil

Sr. Project manager
T. 0183 – 58 74 18
pkuil@hokra.nl

Carla van Dijk

Project manager
T. 0183 – 58 74 04
cvdijk@hokra.nl

Sander Barendregt

Assistant project manager
T. 0183 – 58 74 05
sbarendregt@hokra.nl

Laura van de Giessen

Projectmanager
T. 0183 – 58 74 19
LvandeGiessen@hokra.nl

Daan van Dijk

Designer / Desk top publisher
T. 0183 – 58 74 16
dvandijk@hokra.nl

Namalee Donker

Project manager / Marketing services
T. 0183 – 58 74 10
ndonker@hokra.nl

Liesbeth van Waas

Marketing services
T. 0183 – 58 74 14
services@hokra.nl

Trudie Groen

Marketing services
T. 0183 – 58 74 14
services@hokra.nl

Loes Doeland

Marketing services
T. 0183 – 58 74 14
services@hokra.nl

Marjan Muilwijk

Controller
T. 0183 – 58 74 11
mmuilwijk@hokra.nl

Annet Blokland

Receptionist / Telephone operator
T. 0183 – 58 74 00
ablokland@hokra.nl

Margriet van Meerkerk

Administrative clerk
T. 0183 – 58 74 11
mvmeerkerk@hokra.nl

Martijn Puper

Warehouse manager
T. 0183 – 58 74 07
mpuper@hokra.nl

Mark de Lange

Warehouse employee
T. 0183 – 58 74 07
info@hokra.nl